به دندانپزشکی خوش آمدید! می توانید ابزارک ها را در اینجا قرار دهید.

زیبایی دندان با لمینت سرامیکی

لمینت سرامیکی

سلام و درود دندان پزشکی برلیان شما را به مطالعه این مقاله دعوت میکند، تا با روش لمینت سرامیکی دندان که یکی از بهترین روش ها برای زیبای خط لبخند است ، اشنا کند>تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

روکش سرامیکی ساخت لابراتور

لمینت سرامیکی دندان  چیست؟

لمینت دندان روشی اسان برای زیبایی خط لبخند میباشد .    با انجام این کار می توان اقدام به اصلاح طرح لبخند و ایجاد دندان های سفید و یکدست نمود. علاوه بر این لمینت در برابر تغییر رنگ دارای مقاومت بالایی می باشد که چنانچه برخی از نکات بعد از لمینت دندان رعایت گردد تا مدت زمان طولانی می توان از آن استفاده نمود. ظاهر طبیعی لمینیت دندان یکی دیگر از ویژگی ها و مزایای این روش می باشد و می توان از رنگ های نزدیک به دندان طبیعی برای انجام آن استفاده نمود.مدت زمان انجام این روش و جلسات آن بسیار کم است و همانطور که گفته شد طی ۳ جلسه کوتاه قابل انجام می باشد.

اماده سازی روکش ها

میزان ماندگاری لمینت های سرامیکی

مهم ترین فاکتور در تعیین میزان ماندگاری لمینت ، انتخاب کلینیک دندان پزشکی معتبر و مهارت پزشک متخصص می باشد. به همین دلیل انجام این کار می بایست تحت نظر دندانپزشکی های سابقه دار و مطمئن انجام گیرد.در صورت عدم انجام اصولی این کار ، احتمال شکستن و یا جدا شدن لمینت از دندان در کوتاه مدت وجود دارد که قطعا این موضوع برای متقاضیان جهت ترمیم پی در پی آزار دهنده و هزینه بر است.

برای ماندگاری بیشتر به نکات زیر توجه کنید

۱-مسواک زدن بعد از مصرف هر وعده غذایی

۲-استفاده از نخ دندان در روز

۳-شستشوی دهان با دهانشویه های ضدعفونی کننده

۴-عدم فشار بر روی دندان های لمینت شده جهت پیشگیری از شکستن و خرد شدن

۵-عدم  کشیدن سیگار

اشتراک گذاری :
دیدگاه خود را بنویسید